فرماندار شهرستان زابلی خواستار ایجاد نمایندگی های ادارات در این شهرستان شد

 

فرماندار شهرستان زابلی گفت: شهر تازه تاسیس زابلی که به همت دولت نهم از بخش به شهرستان ارتقاء یافت نیازمند انجام فعالیت های زیربنایی و عمرانی گسترده وایجاد نمایندگی ادارات دراین شهرستان در جهت خدمت رسانی است.

غلامرضا خدادادی در جلسه شورای اداری سیستان و بلوچستان افزود: این شهرستان دارای توانمندیهای قابل توجهی در بخش کشاورزی است و عمده محصولات آن شامل گندم، جو، ذرت، برنج، یونجه و حبوبات است .

او با قدردانی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به این شهرستان بیان کرد: راه اندازی سدماشکید علیا 67 میلیون متر مکعب آب، برق دار شدن 95 درصد روستا، ساخت 242 کیلومتر راه اصلی و فرعی آسفالته و داشتن 161 روستا دارای آب آشامیدنی از اقدامات موثر نظام به این شهرستان است.

او ادامه داد: این شهر ستان با داشتن کوه بیرگ که بعد از تفتان بزرگترین کوه در استان به شمار می رود از جاذبه های گردشگری بی نظیر سراوان به شمار می رود.

فرماندار زابلی راه اندازی مجتمع گردشگری و توریسم را یکی از مصوبات خوب دور دوم سفر ریاست جمهوری این شهر ستان عنوان کرد.

خدادادی  افزود:خوشبختانه دردولت نهم این شهرستان به سوی توسعه و شکوفایی گام بر می دارد وامیدواریم این اقدامات موثر تقویت شود.

وی تاکید کرد: این شهرستان با توجه به اینکه تنها 5 ماه از تولد آن می گذرد و نیازمند اجرایی برنامه های توسعی بر اساس شاخص ها وتوانمندی ها است.

او احداث پل بر روی سدماشکید به آشار را یکی از خواسته های مردم این شهرستان اعلام کرد و از استاندار خواست که برای احداث این پل اعتبارات در سال جاری به ساخت آن اختصاص یابد.

خدادادی با اشاره به همین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: این شهرستان نیزهمانند سایر شهرستان های استان از جنب و جوش انتخاباتی برخوردار و 38 شعبه اخذ رای برای جمع آوری آرای مردم این شهرستان پیش بینی شده است.

نوشته شده در تاریخ شنبه 9 بهمن 1389    | توسط: محمد نور اربابی    |    |
نظرات()